Απόσπασμα από Προσωρινούς Πίνακες Ωφελουμένων στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης "ΕΠΙΤΑΓΗ (VOUCHER) ΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ" για την εκπαιδευτική περίοδο 2012-2013
Επιτυχόντες - Α.Π.5: Σπουδαστές ΙΕΚ Περιφερειών Αττικής, Κεντρικής Μακεδονίας, Δυτικής Μακεδονίας

Πλήθος αποτελεσμάτων: 7555

Aρ.Aιτ. Σπουδαστής/στριαasc ΙΕΚ εγγραφής Ειδικότητα Κατάσταση - Αιτιολογία
10200 ΜΑΛΟ MΠΟΪΚΕΝ ΙΕΚ LE MONDE ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
10554 ABOULILA MOHAMED ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Επιτυχών
6956 ABRASHI ELISJON ΙΕΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΨΥΞΗΣ ΑΕΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ Επιτυχών
3547 AGALLIU ENIANA ELENI ΙΕΚ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Επιτυχών
17925 AGARAJ KRISTI ΙΕΚ INTERDIGITAL ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ Επιτυχών
16075 ALEKSANDROWICZ MAGDALENA ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ Επιτυχών
14791 ALEXANDRAKIS ALEXANDROS ΙΕΚ ΞΥΝΗ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
18450 ALIAJ GINO ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ (Web Designer - Developer) Επιτυχών
3883 ALIAJ FLORENTINA ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Επιτυχών
5828 ALIKA ELEFTERIA ΙΕΚ ΞΥΝΗ (ΓΛΥΦΑΔΑ) ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΣΗΣ Επιτυχών
5937 ALIRAJ OLSI ΙΕΚ ΠΑΣΤΕΡ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
18053 ALIRAJ LAZE ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Επιτυχών
13954 ANAGNOSTI ANDONIOS ΙΕΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ Επιτυχών
6004 ANDREI PADUCHI ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ Επιτυχών
5686 ANDRIOTI MARTHA ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΡΑΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ Επιτυχών
15337 ANTONIOU ELENI ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ (Web Designer - Developer) Επιτυχών
18653 ANTONYAN STEPANIA ΙΕΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ Επιτυχών
11592 ARAPI MARIO ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
512 ARGYRIOY NIKOS ΙΕΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ Επιτυχών
8482 ARMANDO DOCI ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
1673 ARUTUNIAN NADEJDA ΙΕΚ ΠΑΣΤΕΡ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ Επιτυχών
13376 AVDIASI ELSID ΙΕΚ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Επιτυχών
15448 AYELE ERMIAS ΙΕΚ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΨΥΞΗΣ ΑΕΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ Επιτυχών
7646 BABOCI MEGI ΙΕΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ Επιτυχών
4390 BACI ERISA ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ Επιτυχών
7842 BADEA DOINA ΙΕΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ Επιτυχών
5522 BAHA ARMAND ΙΕΚ ΠΑΣΤΕΡ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
4222 BAHITI ESMERALDA ΙΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΟΗΘΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ - ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Επιτυχών
10019 BAJRAKTARI IVA ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΓΡΑΦΗΜΑΤΟΣ Επιτυχών
13046 BAKAJ BAJRE ΙΕΚ ΞΥΝΗ (ΑΘΗΝΑ) ΕΙΔΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ Επιτυχών
14598 BAKO ENXHI ΙΕΚ ΞΥΝΗ (ΑΘΗΝΑ) ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Επιτυχών
5998 BALLIU ENI ΙΕΚ ΞΥΝΗ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ Επιτυχών
9256 BANDILLI TZORTZIO ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ Επιτυχών
3818 BARDHI XHULIA ΙΕΚ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ Επιτυχών
9530 BAROLLI XHULJANA ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΕΙΔΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ Επιτυχών
2127 BASHA FATJON ΙΕΚ ΚΕΜΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Επιτυχών
10745 BAZALIDU MARTINA ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ Επιτυχών
19032 BEBA MIHAELA ΙΕΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ Επιτυχών
16194 BEBRI ERINA ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΒΟΗΘΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ Επιτυχών
12819 BEJENARU DMITRI ΙΕΚ ΞΥΝΗ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
12734 BEJKO ADMIRIM ΙΕΚ INTERDIGITAL ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΥΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Επιτυχών
14610 BELHEDI MOHAMED ΙΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Επιτυχών
12731 BENJAMIN HELEN JOY ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΒΟΗΘΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
10400 BEQIRAJ AMARILDA ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΣΗΣ Επιτυχών
5783 BEQIRI MIKEL ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ Επιτυχών
11696 BEQIRI BRUNILDA ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
10186 BESNK GALICA ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Επιτυχών
19415 BILALI FILDON ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Επιτυχών
8509 BISTRI OLTJANA ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΥΝΤΑΚΤΕΣ ΚΑΙ ΡΕΠΟΡΤΕΡΣ Επιτυχών
13568 BLINI ERVIN ΙΕΚ ΑΚΜΗ (ΑΘΗΝΑ) ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Επιτυχών